Salihli Psikolog

Salihli Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Salihli Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Psikolog Doğan Tura

Hayatın stresli ve gürültülü çalkantısı içinde kişiler zaman zaman bazı problemler yaşayabiliyor. Zaman zaman birçok kişi yaşadığı problemleri kendisi çözmeye çalışıp ya da zaman içinde kendiliğinden geçeceğini düşünse de çoğu zaman beklenen şekilde olmuyor. Çünkü sorunlar kişilerin içinde çözülemeyecek kadar önemli olabiliyor. Problem büyük olmasa dahi bunu yaşayan kişi için sorun oldukça önemli ve büyük bir durumda oluyor. Salihli psikolog bu noktada sizlere en iyi psikolojik danışmanlık hizmetini sunuyor.

Problemini kendisi çözmeye çalışan kişiler kimi zaman çözüm yollarında sorun yaşayabiliyor. Hatta bu çözüm yolları ekstra bir problem haline dönüşebiliyor. Bu yüzden problemleriniz çıkmaz bir hale gelmeden ya da kendinizi iyice kötü hissetmeye başlamadan kısa süre içinde bir uzmandan destek almanız faydalı olacaktır.

Salihli Psikolog hizmeti almak istiyorsanız öncelikle ne tür bir psikolojik destek almak istediğinizi bilmeniz gerekmektedir. Salihli psikolojik danışmanlık merkezi kurucusu Psikolog Doğan Tura ve ekibinden Aile danışmanlığı, evlilik ve çift terapisi, çocuk ve ergen sorunları ve nihayetinde bireysel sorunların  çözümünde danışmanlık alabilir. Salihli psikolog desteği alacak kişi kaç yaşında ve daha önce hiç psikolog yardımı almış mı? Bütün bu sorular size yardım edecek kişinin özelliklerini belirleyecek. Genelde insanlar çok zor durumda kalmadıkça profesyonel destek almak istemezler. Aslında ruh halimizin bu kadar yıpranmasına izin vermeden düzenli olarak yardım almanızı öneririz.
Salihli’de psikologlar insanların bu hayatta yaşadıkları sorunlar ve zihinsel sağlık sorunları ile etkili biçimde başa çıkabilmelerine yardım eden profesyonellerdir. İnsanların stresli durumlarla başa çıkabilmesi, bağımlılıklardan kurtulması ve yaşamda karşılaştıkları problemleri çözebilmeleri adına destek olurlar. Onların nasıl düşündüğü, hissettiği ve davrandığı konusunda etkili çalışmalar yaparlar. Düşüncelerinde meydana gelen çarpıtmalardan kurtulmalarına destek olur. Bu sayede doğru düşünceden yola çıkan doğru duygular ve davranışlara erişimi kolaylaştırırlar.
Salihli’deki psikologlar insanların yaşamlarını iyileştirmeye yarayan çeşitli psikoterapi (konuşma terapisi) yöntemleri kullanırlar. Danışanın sorununu çözmek için en doğru yaklaşımı belirlemek, kişinin özelliklerine ve tercihlerine uyan en iyi yaklaşımı belirlemeye çalışır. En çok kullanılan bilişsel davranışçı terapi yöntemi merkezimizde uygulanmaktadır. Bu yöntem bireyler, çiftler ve aileler için oldukça etkili ve güzel sonuçlar almamızı sağladı.

Hizmetlerim

Çocuk, Ergen, Aile ve Yetişkinlere Yönelik Psikolojik Desteklerim

Ergenlik döneminde meydana gelen psikolojik ...

Aile bağı sorunları, Ebeveyn çocuk ilişkileri...

kişilik örüntülerinizi, yaşadığınız travmatik...

Dünyanın neresinde olursanız olun online ...

Manisa Psikolog

Manisa Psikolog

Manisa Psikolog

Kurumsal Danışmanlık

 • Kurumsal Eğitimler
 • Yönetici Danışmanlığı
 • İş Yerinde Bireysel Psikolojik Danışmanlık
 • İK Biriminin Yapılandırılması
 • Performans Değerlendirme Sisteminin Oluşturulması
 • Yetkinlik Bazlı Personel Seçimi ve Değerlendirmesi
 • Kariyer Danışmanlığı
 • İnsan Kaynakları Geliştirme
 • Çalışanlara Ana Baba Eğitimi
 • Ekip Olma
 • Stres Yönetimi
Salihli Psikolog

Salihli Psikolog

Salihli Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Salihli psikolojik danışmanlık hizmeti ile siz dehem kendiniz için hem de çocuklarınız için uygun bir uzman ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle sizin için zor olan bu dönemleri daha kolay bir şekilde atlatabilirsiniz. Bir uzmandan yardım almak her zaman daha iyi hissettirecektir.

Psikolojik danışmanlık konusunda uzman olan kişiler, danışanlarına nasıl yaklaşması gerektiğini en iyi şekilde bildiği için sorunlarını daha kolay bir yol ile öğrenebilmektedir. Böylelikle kişinin durumu rahatça analiz edilir ve sağlıklı yaşama geri dönmek adına gerekli olan süreç işlemeye başlar. Seanslar aksatılmadan devam ettiği sürece ise olumlu bir sonuç alınmaktadır.

Salihli Çocuk Psikoloğu

Psikolog danışmanlar hem yetişkinler için hem de çocuklar için çok gereklidir. Çünkü problem yaşayan kişiler yalnızca yetişkinler değildir. Çocuklarda da zaman zaman bazı problemler olmaktadır. Bu problemler ise ebeveynlerin gözlemleri sonucu ortaya çıkmaktadır. Siz deçocuğunuzda bazı sorunlar olduğunu gözlemdi iseniz hemen Salihli çocuk psikoloğu ile iletişime geçebilirsiniz.

Öfke kontrolü, hiperaktif, iletişimde güçlük gibi birçok farklı problem çocuklarda görülebiliyor. Bu problemlerin küçük yaşlarda fark edilmesi ise çocuklar için daha sağlıklı olmaktadır. Çünkü tedavi süreci erken yaşta başlar ve böylelikle çocuk kendisini geleceğe daha iyi adapte edebilir. Üstelik bu seanslar sayesinde çocuklar kendilerini daha iyi ifade edebilir ve özgüvenleri daha yüksek olabilir.

Salihli Ergen Psikoloğu

Salihli ergen psikoloğu en az çocuk psikoloğu kadar ilgi gören bir alandır. Çünkü bireylerde çocukluktan yetişkinliğe geçiş süreci olan bu dönemde bazı sorunlar meydana gelebiliyor. Kişiler bu dönemde daha karamsar ve içine kapanık olabiliyor. Bu yüzden ergenlik dönemini destek alarak geçiren kişilerin yetişkinlik dönemleri daha sağlıklı olacaktır.

Bireylerin girecek olduğu seanslar ile birlikte daha sakin bir düşünce yapısı ve gerçekçi görüş ile karamsar dünyadan sıyrılıp çıkmak kolay olacaktır. Siz de çocuklarınızın ergenlik dönemini daha rahat bir şekilde geçirmesini istiyor iseniz bir uzmandan yardım almanız faydalı olacaktır. Salihli ergen psikoloğu bu konuda en iyi hizmeti sunmak için sizleri bekliyor.

Hizmetlerim

Randevu Alın

  BLOG YAZILARIM

  Salihli Bireysel Terapi, Salihli Yetişkin Terapisi

  Salihli Yetişkin Psikoloğu

  Yetişkin kişiler bazen çocukluklarında yaşamış oldukları olaylardan dolayı bazen ise yaşamış olduğu dönem ile ilgili sorunlarını tek başlarına çözemeyebiliyor. Çünkü bazen insanlar öyle bir duruma geliyor ki bulundukları durum her ne kadar büyütülecek bir konu olmasa dahi içinden çıkılmaz bir hale gelebiliyor. Bu yüzden sorun yaşayan çocuklar ve ergenlik dönemindeki kişiler gibi yetişkinlerinde destek alması oldukça uygun olacaktır.

  Sizlere uygun fiyatlar ve uzman psikologlar ile iyi bir hizmet sunmak amaçlanıyor. Alanında en iyi olan uzmanlarda oluşan kadro ve piyasaya göre oldukça uygun fiyatlara sahip olması ile birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarabiliyor. Siz devakit kaybetmeden Salihli yetişkin psikoloğu için iletişime geçebilirsiniz.

  Psikolog Doğan Tura Hakkında

  Ne Dediler ?

  • Araştırma yaparak Doğan tura abimle tanıştım bütün sıkıntılarımı önce Rabbimin yardımıyla ve sonra doğan abimin sayesinde yeneceğime inanıyorum herşey için sağol Doğan abi beni bi kardeşin gibi gördün yakınlığın bana onu hissettirdi Allah senden razı olsun bi sonraki seansta görüşmek üzere
   S. Ş
  • Doğan beyle uzun süren sohbetimiz çok verimli oldu kendisine teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum
   S. Ç
  • İşinde gerçekten uzman biri travmalarımı atlatmamda fazlasıyla etkili oldu tekrardan kendimi bulabilmemde etkisi tartışılamaz. Büyük bir şans
   S. A
  • gittiğime pişman olmadığım yerlerden diyebilirim çok yararı dokundu bana çok samimi bir ortamdı eskiden daha kapanıktım şimdi spora gidiyorum ilgi alanımda arkadaşlar edindim gerçekten çok yararlı bir yer
   M
  • Harika bir danışmanlar ve harika bir Güler yüz 🙂
   S
  • Kaygı problemlerim sebebiyle gittim.10 seansta kaygılarım düştü. Çok güzel sonuçlar aldım. Doğan hocama çok teşekkür ederim.

   A
  • Merhaba doğan beyi doktor takvimi üzerinden tanıdım, kendisine çift terapisti için başvurduk ,iletişimle ilgili sorunlarımızda bize çok yardımcı oluyor şu an hala görüşmelerimiz devam ediyor yardımları İçin kendisine çok teşekkür ediyoruz
   B
  • Ben Doğan beye eşim ile gittim çift terapistimi z oldu kendisi tramvalarım için yardımcı oldu ilgisine çok teşekkür ederim ,seanslarım devam ediyor 1 senedir beraberim her şey için teşekkürler
   A A
  • Ailemin tam dağıldı dönemde iyi kalpli bir insan ile tanıştım hatta tanıştık. Şehir dışından 15 günde bir görüştük. Ailecek yaşadığımız bir travmatik süreçli dönem vardı. Kendim ve annem ile seanslarımız iyi ilerledi. Psikoloğa karşı adeta ön yargım kendisi ile gitmiş oldu. Hiç psikoloğa gideceğimi düşünmezdim. Tedavi sürecini ilaç ve psikoterapi ile bitirmiş olduk. Annemin de çok az kaldı.

   P
  • Depresyon tedavisi aldım. Çok ilgili bir doktor. Bilişsel Davranışçı tedavi uyguladı. Şuan 11 seans yaptık. Çok fazla ilerleme kaydettik. Bence gidicek olan bir iki seansta düzeleceğini sanmasın. Düzenli seanslara katılım sağlanması gerekiyor.

   Y. K
  • Bir çok psikoloğa gitmeme rağmen sonuçlar alamamıştım. Referans aracılığı ile buldum. Mükemmel kişiliğe sahip. Doğan hocam ile yaşadığım sıkıntılar sebebiyle seans yaptık. Tanı olarak daha önce travma sonrası stres bozukluğu tanısı almıştım. Şuan seanslarımız devam etmekte. Allah razı olsun kendisinden.

   E
  • Süreç güzel geçti, kendisinden gayet memnunum.İnternet araştırmalarım üzerine kendisine ulaşmıştım.Olumlu gelişmeler oldu birlikte konuştuğumuz konularda.Konuştuklarım havada kalmadı, tavsiyeleri güzeldi.Herhangi bir konu hakkında tavsiyeleri gayet olumlu.İşini bilen bir insan.

   C
  • Hayatımda yasadigim travmalar sebebiyle antidepresan kullanıyordum. Hocamı referans yoluyla buldum. Terapiler çok etkili geldi. Seanslara devam ediyorum. Şuan ilaçları bıraktım sayesinde. Allah razı olsun kendisinde. Hala devam ediyoruz. Mükemmel bir kişilik.

   O A
  • Doğan Bey'le ablam sayesinde tanıştım Ablamın birtakım sorunları vardı ve yapılan terapiler sonrası ablam bu süreci daha kolay atlatabildi. Bize bu süreçte çok destek oldu.

   S

  Sizi Aramamı İster Misiniz?

   izmir psikolog izmir psikolog tavsiyesi izmir çocuk psikologu